درباره ما

مشخصات شرکت

USG is a multi-award winning, multi-asset FX & CFD broker, enabling clients worldwide to trade currency pairs, indices and commodities in premium trading conditions.

USG group operates under full regulation of the world’s most trusted and reputable financial authorities, and is licensed under strict supervision by well-known regulators in UK FCA (Financial Conduct Authority).

United Strategic Group LLC 《گواهینامه و مجوز قانونی با مسئولیت محدود سنت وینسنت و گرنادین را به (شماره 648LLC2020) در سال 2020 را به دست آورده است.》

ما به کمک برای رشد و شکوفایی مشتریان خود به عنوان معامله گر معتقد هستیم. به همین دلیل ما یک مجموعه کامل و یکپارچه از خدمات پشتیبانی معامله گران اعم از مربیگری شخصی 1 به 1 ، تجزیه و تحلیل بازار پیشرو در صنعت و ابزارهای نوآورانه تجارت هوشمند ارائه می دهیم ،تا مشتریان ما بتوانند تصمیمات معاملاتی بهتر و آگاهانه تری بگیرند.

در USG ، ما متعهد به ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان خود هستیم. ما بر اساس اعتماد ، شفافیت و ارائه خدمات پشتیبانی برتر به معامله گران فعالیت می کنیم و همین ارزشها و اصول است که ما را به یک شریک مورد علاقه و قابل اعتماد برای معامله گران در سراسر جهان تبدیل کرده است.

USG - شریک تجاری معتمد شما

درباره ما
پلت فرم
انواع حساب
اخبار بازار و تجزیه و تحلیل
مرکز آموزش
شرکاء و شرکتهای وابسته