O NÁS

PROFIL SPOLEČNOSTI

USG is a multi-award winning, multi-asset FX & CFD broker, enabling clients worldwide to trade currency pairs, indices and commodities in premium trading conditions.

USG group operates under full regulation of the world’s most trusted and reputable financial authorities, and is licensed under strict supervision by well-known regulators in UK FCA (Financial Conduct Authority).

United Strategic Group LLC have obtained the certificate of 《Saint Vincent and the Grenadines Limited Liability Company Act》 (NO. 648LLC2020) in 2020.

Pevně věříme, že svým klientům jako obchodníkům dopomůžeme k růstu a prosperitě. Proto poskytujeme ucelené a vzájemně provázané spektrum služeb na podporu obchodníků, počínaje personalizovaným koučováním 1 na 1, oborově přední tržní analýzou s inovativními nástroji pro inteligentní obchodování, aby se naši klienti mohli při obchodování lépe a informovaněji rozhodovat.

V USG jsme odhodlání budovat dlouhodobé vztahy se svými klienty. Pracujeme na důvěře, transparentnosti a poskytování prvotřídních služeb na podporu obchodníků. Právě díky těmto hodnotám a principům jsme obchodníkům z celého světa preferovaným a důvěryhodným partnerem.

USG - váš důvěryhodný partner v obchodování

O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci