O NÁS

PROFIL SPOLOČNOSTI

USG is a multi-award winning, multi-asset FX & CFD broker, enabling clients worldwide to trade currency pairs, indices and commodities in premium trading conditions.

USG group operates under full regulation of the world’s most trusted and reputable financial authorities, and is licensed under strict supervision by well-known regulators in UK FCA (Financial Conduct Authority).

United Strategic Group LLC have obtained the certificate of 《Saint Vincent and the Grenadines Limited Liability Company Act》 (NO. 648LLC2020) in 2020.

Pevne veríme v pomoc našim klientom v raste a prosperite obchodníka. Preto poskytujeme úplný a integrovaný súbor služieb na podporu obchodníkov od osobného koučovania 1 na 1, analýzy trhu s vedúcim postavením na trhu po inovačné nástroje inteligentného obchodovania, aby mohli naši klienti robiť lepšie a informovanejšie obchodné rozhodnutia.

V spoločnosti USG sme zaviazaní budovať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi. Pracujeme na základe dôvery, transparentnosti a poskytovania prémiových služieb podpory obchodníkov a práve tieto hodnoty a zásady z nás urobili preferovaného a dôveryhodného partnera pre obchodníkov po celom svete.

USG - Váš dôveryhodný obchodný partner

O nás
Platformy
Typy účtov
Trhové nástroje
Vzdelávacie stredisko
Partneri a pobočky